Konya İl Genel Meclisi Eski Üyeleri Alanya'da Buluştu.

Konya İl Genel Meclisi’nin farklı dönemlerinde görev yapmış eski üyeleri,

25.09.2017 12:49, 3 yıl önce eklendi.
Konya İl Genel Meclisi Eski Üyeleri Alanya'da Buluştu.

,Antalya’nın Alanya İlçesinde bir araya gelerek hasret giderdi.

Konya İl Genel Meclisi’nin 18, 19 ve 20. dönemlerinde görev yapmış eski üyeleri ile halen görevde bulunan Belediye Meclis Üyeleri,20. Dönem Konya İl Genel Meclisi Başkanı, Büyükşehir ve Meram Belediyeleri Meclis Üyesi Ali Selvi’nin düzenlediği program çerçevesinde Antalya’nın Alanya İlçesinde bir araya gelerek hasret giderdi.

20. Dönem Konya İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi’nin koordinatörlüğünde gerçekleşen programda İl Genel Meclis Üyelerinin yanı sıra ailelerde yer aldı. Farklı etkinliklerin gerçekleştirildiği buluşmada üyeler hoşça vakit geçirdi. Zaman zaman bu tür etkinliklerin düzenlendiği belirten 20. Dönem Konya İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi, farklı dönemlerde görev yapmış arkadaşlarımızı bir araya getirerek hem onların birbirleriyle kaynaşmalarını hem de dostluklarının devamına vesile olduklarını ifade etti. Osmanlı ve Cumhuriyet tarihinin en önemli hizmetlerinden biri olan yerel yönetim reformu sürecinde, İl Genel Meclisi Üyelerinin Konya’da hayırla anılan hizmetlere imza attığının altını çizen Selvi, tüm bu hizmetlerin karşılığında her fırsatta vatandaşlardan hayır duası almalarının da kendilerini son derece mutlu ettiğini söyledi. Alanya’daki programa, Konya İl Genel Meclisi Eski Üyelerinin yanı sıra halen görevde bulunan Belediye Meclis Üyeleri de katıldı.

Anahtar Kelimeler: MecliseskiAlanya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat