Kaymakam Fatih Cıdıroğlu Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Kaymakam Fatih Cıdıroğlu, İlçe Jandarma Komutanı üsteğmen Adem Güneş ve Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakıf Müdürü ile mahalleleri ziyaret

25.08.2017 11:40, 4 yıl önce eklendi.
Kaymakam Fatih Cıdıroğlu Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor.

ederek, Muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelerek  sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Mahalle sakinlerinden hali vakti yerinde olmayanların hal hatırlarını soran ve birebir ilgilenen  KaymakamCıdıroğlu, Sevinç Mahallesinde Köy kahvesinde vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Konya’nın Yunak  İlçe Kaymakamı  Fatih Cıdıroğlu  42 mahallesi (Köy)  bulunan yunak ilçesinin sırayla incelemelerde bulunuyor . Buhaftaki ziyaret etiği  Özyayla, Sinanlı ve Sevinç Mahallerinde incelemelerde bulunan Kaymakam Cıdıroğlu halkın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek istek ve  taleplerini aldı.

Kaymakam  FatihCıdıroğlu;  “Amacımız ilçemize bağlı bütün mahalleleri gezmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamaktır.   İstedik ki vatandaşlarımızın bir ihtiyacı var mı, sorun sıkıntıları var mı yerinde görmeyi  arzu ettik.  Bizler kurum amirleri ile birlikte sık sık vatandaşlarımızı ziyaret ederek, sohbet ortamında sorun ve sıkıntılarını dinleyerek çözmeye çalışacağız. İlçemize bağlı kurum amirlerimiz her zaman sizlerin yanında olacak ve sorunlarınızı çözmeye çalışacaktır. Mahalle mahalle dolaşarak hem vatandaşlarımızı ziyaret etmiş olacağız hem de sorunlarını yerinde dinleme fırsatı bulmuş olacağız. Ayrıca devleti temsil  anlamında gerekli tüm hizmeti yapmak için her zaman hazırız. Kurum amirlerimizle birlikte mahalle sorunlarını yerinde inceleyerek halletmeye devam edeceğiz ve sık sık bu tür ziyaretlerimizi yapmaya çalışacağız. Amacımız ilçemize bağlı bütün mahalleleri gezmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamak. Kaymakamlık olarak bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek her zaman vatandaşımızın yanında olacağız” dedi.

Kaymakam  Fatih Cıdıroğlu , İlçe Jandarma Komutanı üsteğmen Adem Güneş  dolaştığı tüm mahallelerde  ihtiyaç sahipleri ile bir araya gelerek , onlarla uzun uzun sohbet ederek sorunları yerinde diledi.

Anahtar Kelimeler: YunakMahalleKaymakamkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat