Yunak’ta İlçe Sorunları Tartışıldı.

Konya’nın Yunak ilçesinde Kaymakam Fatih Cıdıroğlu başkanlığında ilçe Kurum Müdürleri İle Toplantı Yapılıp ilçe sorunları ele alındı.

09.08.2017 12:56, 4 yıl önce eklendi.
Yunak’ta İlçe Sorunları Tartışıldı.

Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu başkanlığında İlçe Daire Amirlerinin katılımı ile 08.08.2017 Salı günü saat 10.30 da Kaymakamlık Toplantı Salonunda bir toplantı düzenlendi.

Salı günkü toplantıda açılış konuşmasını yapan Yunak Kaymakamı Fatih Cıdıroğlu . İlçenin genel durumu ve kurumlar arası diyalog konularını ele alarak , İlçenin genel durumu, asayiş hususunda yapılan çalışmalar dikkatli yapılması ile vatandaş odaklı yönetim memnuniyetini arttırıcı hususlar ile kurumlar arası müdürlerinin görüş ve önerileri olup olmadığı soruldu. Kurumlar içi hizmet konularında mevcut mevzuatlar çerçevesinde görevlerini yürütmeleri hususunda bilgi alış verişinde bulunuldu, Toplantıda olumsuz bir konu gündeme getirilmediğinden Kaymakam Fatih Cıdıroğlu, daire amirlerine çalışmalarında başarılar dileyerek toplantı sone erdi.

Anahtar Kelimeler: YunakKonyaKaymakamlıkAsayiş

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat