Sağlık-Sen’li Kadınlar Yaşlıları Unutmadı

Sağlık-Sen Konya Şubesi Kadınlar Komisyonu Başkanı Ümmügülsüm Kömürcüoğlu

16.06.2017 13:45, 1 yıl önce eklendi.
Sağlık-Sen’li Kadınlar Yaşlıları Unutmadı

ve komisyon üyeleri, İHH ve huzurevine ziyaret gerçekleştirdiler. Huzurevinde kalan yaşlı vatandaşlarla ayrı ayrı sohbet eden ve onları dinleyen komisyon üyelerinin yakın ve samimi ilgisi huzurevinde kalan vatandaşları da sevindirdi. Yapılan ziyaretle ilgili olarak bilgi veren Başkan Kömürcüoğlu, “Bizler Sağlık Sen Kadınlar Komisyonu olarak yaşlı vatandaşlarımıza sahip çıkmak için örf,adet ve geleneklerimiz doğrultusunda ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Yaşlı vatandaşlara duyduğumuz sevgi ve saygıyı onlara gösterebildiğimiz için mutluyuz” dedi.

İnsan hayatındaki en hassas ve kırılgan yılların yaşlılık dönemine ait seneler olduğunu vurgulayan Kömürcüoğlu, “Yaşlılık insan hayatının en hassas en kırılgan dönemlerinden biridir. Onların bizlerden beklediği sadece hatırlanmaları ve hal, hatır sorulması. Bizlerde bu ziyaretimizle kadınlar komisyonu olarak hal hatır sorup, gönüllerine girmek istedik” diyerek ziyaretin amacını ifade etti.

Sağlık Sen Konya Şube Başkanı Zeynel Abidin Uysal’da ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ramazan ayının ruhuna uygun olarak yapılan bu ziyaretlerden dolayı Komisyon üyelerime yürekten teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Anahtar Kelimeler: Sağlık-Sen Konya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem

Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa