Makam Şoförleri Genel Kurulu Gerçekleştirdi

TMSDER, 10 Haziran 2017 cumartesi günü İSTANBUL'da bulunan Genel Merkezi'nde olağanüstü genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.

12.06.2017 22:23, 11 ay önce eklendi.
Makam Şoförleri Genel Kurulu Gerçekleştirdi

Toplantıda derneğin ismine "TÜRKİYE" lafızın eklenmesi için tüzük değişikliği yapıldı. Başkan Halil İbrahim YILMAZ konuşmasında "Türkiye yolunda büyük bir adım attık. "TÜRKİYE" lafzını aldıktan sonra Makam Şoförlüğünü meslek haline getirmek için olan çalışmalarımızı daha ileri seviyeye taşıyacağız" dedi.

Toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Derneğin tanıtımı yapıldı. Dernek Başkanı'nın konuşmasının ardından Divan Başkanı seçimi gerçekleştirildi. Yeni tüzük ve Yönetim Kurulu oylanarak kabul edildi. Derneğin kurucu üyelerine, temsilciliklere ve emeği geçenlere plaket verildi. Toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.

"TMSDER 1 YAŞINDA !"

Tüm Makam Şoförleri Derneği 1. yaşına yeni yönetim ile girdi. Daha çok çalışmayı hedeflediklerini söyleyen Başkan YILMAZ, yeni yönetimde görev paylaşımı yaptı. TMSDER KONYA İL TEMSİLCİLİĞİ'nin de katıldığı toplantıda temsilci Yusuf KÖKER birlik beraberlik mesajları verip "Hep beraber nice yıllara" dedi.

"TMSDER'İN 1.YIL İFTAR YEMEĞİ"

Geniş kapsamlı bir iftar yemeği veren TMSDER'in davetlileri arasında üyeleri ve misafirleri yanı sıra emniyet teşkilatından olanlar da vardı. Kalabalık iftar yemeğinden güzel ve keyifli anlar objektiflere yansıdı.

Anahtar Kelimeler: MakamŞoförkonyaİstanbul

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem

Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya arsa