Minibüsçüler Odası, Polis Haftasını kutladı

Konya Minibüsçüler Odası Başkanı Muharrem Karabacak, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

09.04.2017 12:18, 3 yıl önce eklendi.
Minibüsçüler Odası, Polis Haftasını kutladı

Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, Emniyet mensuplarının haftasını kutladı.

Muharrem Karabacak mesajında şunları dile getirdi: “Ülkemizde 10 Nisan 1845 tarihinden kurulan Polis teşkilatı mensupları bugüne kadar huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca görev yapmaktadır. Bu görevi de her zorluğu aşarak büyük bir özveriyle yerine getirme çabası içindedir. Her zaman insan ve memleket sevgisiyle görevlerini yerine getiren polislerimiz, Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. En önemli görevlerinden birisi olan huzur ve güveni sağlamak olan polislerimiz, suçluları da adalete teslim etmektedir. Bütün bu görevleri başarıyla yerine getiren polislerimiz, özellikle 15 Temmuz darbe girişimi gecesinde vatanına ve milletine bağlılığıyla da üzerine düşen görevini yerine getirmiştir. Vatanımızın, milletimizin güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveri içinde görevini yerine getiren ve daha da çok çalışan polislerimizin, Polis Haftasını kutlar, bu uğurda Şahadet şerbetini içmiş olan şehitlerimize ALLAH (C.C.)den rahmet, gazilerimize de şifa ve minnetlerimizi arz ederim” dedi.

Anahtar Kelimeler: 10 NisanPolisHaftasıKonya172

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat