Özel İdare Avrupa Yolunda

Konya İl Özel İdaresi Halter Takımı Avrupa Şampiyonası seçmelerine katılmak üzere Mersin’e gidiyor. 07 Haziran’da yapılacak 15 Yaş Altı Yıldızlar kategorisinde Konya İl Özel İdaresi’ni Mehmet Yalçın temsil edecek.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Özel İdare Avrupa Yolunda
Türkiye Halter Federasyonu ’nun Akdeniz Oyunları Test Müsabakaları 07 Haziran 2013 Cuma günü Mersin ’de yapılacak. Müsabakalara 15 Yaş Altı Yıldızlar Avrupa seçmeleri için kulübümüz sporcularından 69 kiloda yarışan Mehmet Yalçın ile antrenör Kenan Erdağı ismen davet edildi. Müsabakayı başarı ile tamamlamaları halinde Halter Milli Takımına seçilme şansı elde edeceklerini ve Mehmet Yalçın ’ın 2 aylık milli takım kampına alınacağını dile getiren Konya İl Özel İdaresi Spor Kulübü Halter Antrenörü Kenan Erdağı, “Milli takım kampında da başarı elde edebilirsek, sporcumuz, bu yıl Eylül ayında Litvanya ’da yapılacak 15 Yaş Altı Yıldızlar Avrupa Şampiyonası ’nda ülkemizi temsil edecektir. Litvanya ’dan da madalya ile dönmeyi istiyoruz” dedi.
Mersin ’deki müsabakaya çok iyi hazırlandığını ve hedefinin milli takım kampına girerek Litvanya ’da Konya ’yı ve ülkemizi gururla temsil etmek olduğunu kaydeden Mehmet Yalçın ise “İnşallah madalya ile dönerim” diye konuştu.
Anahtar Kelimeler: Akdeniz OyunlarıÖzel İdare

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu