Karate Camiasında, Ersöz`e Ziyaret

Karate Federasyonu Başkan Vekili Hikmet Yanartaş ve antrenörlerden oluşan bir heyet, Konya İl Spor Müdürü Ömer Ersöz`ü makamında ziyaret etti.

07.05.2014 16:35, 4 yıl önce eklendi.
Karate Camiasında, Ersöz`e Ziyaret
Konya İl Spor Müdürlüğü görevine atanan Ömer Ersöz ’e ziyaret devam ediyor. Son olarak Karate Federasyonu Başkan Vekili Hikmet Yanartaş. Karate Federasyonu İl temsilcisi Muhammet Kencik, antrenörler, Ali Buğdaycı, Cemil Çevik, Nevzat Bezeyen, Ali Serin seren, Tolga Gülderen, Fatma Taşbaşı, Hasan Karanfil, Ahmet Aşık ve Hasan Samur ’dan oluşan heyet dün Spor İl Müdürü Ömer Ersöz ’e makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Ziyarette kısa bir konuşma yapan Karate Federasyonu Başkan Vekili Hikmet Yanartaş “ Konyamızın yetiştirdiği ve bu işin mutfağından gelen bir kişinin Konya İl Spor Müdürü olarak atanması bizleri mutlu etmiştir. Karate camiası olarak yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.
Karate camiasının yaptığı hayırlı olsun ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren, Konya Spor İl Müdürü Ömer Ersöz ise “23 yıldır spor camiası içinde hizmetlerimiz devam etti. Şimdi ise Konya İl Spor Müdürü olarak burada görevimize devam edeceğiz. İlk hedefimiz Konya sporunun kalkınmasında ve sporcu sayısının artması olacaktır. Daha sonra ise başarılar kendisinden gelecektir. Birlikte yapacağımız çalışmalarla Karate branşında da birçok başarılara imza atacağız.” Dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem

Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. valide sultan külliyesi