Karapınar Aday Adayları Netleşiyor

30 Mart Yerel seçimler öncesi bütün siyasi partilerde hareketlilik yaşanıyor. Yıllarca Sivil Toplum kuruluşlaırında aktif görev alan İsmail Köksal Karapınar Belediye başkanlığı aday adaylığınıaçıkladı. Köksal

07.05.2014 16:35, 4 yıl önce eklendi.
Karapınar Aday Adayları Netleşiyor
Bugün Karapınar ilçe teşkilatına aday adaylığı resmi başvurusunu yapan Kamu Görevlisi İsmail Köksal"Karapınar ’ın geleceğini birlikte inşa etmek üzere yola çıktığım, benim için çok önemli ve değerli bir günde, heyecanımı ve mutluluğumu benimle paylaştığınız için hepinize çokteşekkür ederim. Amacım, mevcut başkanımızla ve diğer aday adayı kardeşlerimle yarışmak değil. Ben, Aday adayı olan herkesin öncelikle Karapınar ’ımıza, ülkemize ve milletimizehizmet aşkı içinde olduğunu biliyorum. Şahsen,Karapınar ’a ve Hemşerilerimize hizmet etmek için bilginin, aklın, kardeşliğin gerekli olduğuna ve sonunda başarının geldiğine inanıyoruz. Biz, Karapınar için en iyiyi yapacakkişileri bir araya getireceğiz ve birlikte hemşerilerimizin neye ihtiyacı varsa öncelikle o hizmetleri gerçekleştireceğiz. Sonrasında Karapınar ’ın ve Karapınarlının yarınlarınıplanlayıp, inşa edeceğiz.dedi.
Karapınar ’ın büyüyüp, gelişmesinde neler yapacağımızı, Karapınar da ekonomi ve ticarette, sağlıkta, çevrede, ulaşımda ve kültür sanatta, demokratik katılımcılıkta, kadınlar ve çocuklar için neler yapacağımıza, sosyal belediyecilikte, girişimci belediyecilikte, ilçemizi içinde yaşayanlarla birlikte nasıl yöneteceğimizi, ilçemizde yaşayan insanımızla sağlıklı ve içten bir iletişim kurmakta başarılı uygulamalar gerçekleştirmek için neler yapacağımızı, Bütün bunları bu toplantıda açıklamak mümkün değildir. Ben size, özetle, bir ekip çalışması yapacağımızı, Kimseyi üzmeyeceğimizi, hemşerilerimizle barışık olacağımızı Fakat çevre, temizlik, ulaşım, eğitim, girişimcilik, ekonomi, kentsel dönüşüm projeleri, imar ve altyapı gibi temel meselelerde, Karapınar ’ın ve Karapınarlının menfaatini her daim gözeteceğimizin bilinmesini isterim. Karapınar ’da çözülemeyecek hiçbir sorun yoktur. İsterse zorluklar dağ gibi önümüze yığılsın. …Ak Parti hükümetleri ve belediyeleri zorlukları bugüne dek nasıl aştıysa, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan engelleri nasıl aştıysa, …Alanında uzman olanlara kulak vererek, …İlçe halkı olarak el ele vererek başaracağız… Her biri konusunun uzmanı, araştırmacı, bilim adamı, sanatçı ve akademisyenden oluşan bir ekip, profesyonel kalitede bir çalışmayı sürdürecekler. Biz onlara sadece öncülük edeceğiz. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim"

İsmail Köksal Kimdir ;

İsmail Köksal 8 Ocak 1974 ’te Karapınar ’da Doğdu. 1986 yılında Vehbi Yurt İlkokulu'ndan, 1994 yılında ise Konya Özel Lale Erkek Lisesi'nden mezun oldu. Üniversiteyi Karadeniz Teknik Üniversitesi Rize İlahiyat Fakültesi'nde okuyan Köksal, bu fakülteden 2003 yılında mezun oldu.
Lise yıllarından itibaren sosyal hayatla içice bir yaşamı tercih eden Köksal, disiplinli ekip çalışmasının ve takım ruhunun önemini kendisine şiar edindi. Lise yıllarında Ribat Eğitim Vakfı Gençlik Kollarında aktif görev alan İsmail köksal, 1996 yılında Konya Büyük Şehir Belediyesi Gençlik Meçlisi Üyeliği Yaptı. 1997 Yılında Üniversiteye başladıktan sonra 9 Arkadaşıyla el ele vererek Rize İlahiyatçılar Derneğini kurdu ve öğrenim süresince yönetim kurulu üyeliği ve başkanlığında bulundu. Fakülte yıllarnda Sosyal Sorumluluk projelerinde aktif olarak görev aldı. 2003 yılında mezuniyetin ardından Konya ’da 2001 yılında Kurulmuş olan Dost Eli Derneği ‘ne Müdür olarak Göreve başladı ve bu görevini 2013 yılının eylül ayına kadar sürdürdü.Dost Eli Derneği ’nin tanıtımında ve uluslar arası bir zeminde yer almasında aktif görev yaptı. Halen Dost Eli Derneği İhtiyaç ve tedarik Komisyonu ’nda görevine devam etektedir.
İsmail Köksal 2006 yılında Ankara ’da 28.mknz. Piyade Tugay Komutanlığında Kısa Dönem Askerliğini Yaptı. Askerlik dönüşü Kpss sınavını geçerek 2007 yılında diyanet işleri
başkanlığı Kadrosunda İmam Hatip Olarak Görev aldı ve halen Konya Selçuklu Müftülüğü bünyesinde bu görevini sürdürmektedir.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem

Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. valide sultan külliyesi